Z ligą jest jak z nieudanym dzieckiem. Każdy widzi jakie jest ale co mają rodzice zrobić? Kochają to dziecko!
Mam pełną świadomość co oglądam aleeee .... nie mogłem się doczekać startu ligi na wiosnę. Niech sobie gdzieś grają Barcelony i inne Arsenale ale co nasze to nasze

No i mimo wszystko atmosfera na stadionie robi swoje. Mogą sobie chłopaki nawet robić krzywdę przy zwodach ale nawet Łobo ze swoim jedynym udanym zwodem bardziej mnie nakręca niż Messi z całą serią tychże
