Bo nam spada temat hop go do góry!
Proponuje jakąś małą zmianę w zabawie:
1. Określmy czas na zadanie zagadki po jej odgadnięciu
2. Może zróbmy jakiś ranking tzn:
a) zadający zagadkę informuje, że zagadka jest np. za 5 pkt
b) zgadując bez podpowiedzi zdobywamy 5 pkt
c) jedna podpowiedź 1 punkt w dół, itd.
Bo temat dobry a tuła się nam po samym dole strony, nie raz już spadał niżej.
Pozdrawiam, oczywiście to tylko propozycja i nie trzeba się zgadzać, można zaproponować coś innego lub zostawić tak jak jest.
P.s czekamy na zagadkę ziomioka czy zadajemy ?