Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9813
Stary 21.03.2011, 14:54
Dobrze o tym pamiętać. Wtedy Wisła miała pakę, ale reszta ligi była typowo rodzima. Czyli "przeciwnik postawił wysoko poprzeczkę" czyt. nikt przy zdrowych zmysłach nie miał zamiaru próbować jej przeskakiwać (0-0), albo "to był mecz walki" czyt. żadna z drużyn nie wymieniła przez 90min trzech celnych podań (0-0). Na ile kolejek przed końcem byliśmy mistrzem? 5?

Nie mówiąc o tym że "sędziowie" kręcili wiec nikomu nie zależało. Tak zresztą jest do dzisiaj. Dlatego jak przyjdzie zagrać zwykły mecz z grającym przeciwnikiem, choćby był słabszy potencjalnie, to są problemy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując