DysoN napisał(a):

|
Wydaje mi sie ze Borski teraz w miare OK sedziowal (w porownaniu do meczy w Bielsku). Karny na Genkovie z tego co widzialem w powtorkach mogl byc, ale reki za to nie dalbym sobie uciac. Obaj z obronca sie przytrzymywali.
|
a wg mnie w Bytomiu Borski podyktował dla nas karnego z kapelusza. Może i Genkow się przepychał z obrońcą a ten go trzymał, ale Cwetan nie miał nawet możliwości dojścia do piłki gdyż ta została zacentrowana prosto w ręce bramkarza.
Trzeba się cieszyć, że jak na razie w lidze inne drużyny chcą abyśmy to My zostali mistrzami. Teraz i nasi piłkarze muszą zechcieć go zdobyć i zacząć grać płynnie i solidnie, bo na razie mamy dużo szczęścia co do zdobyczy punktowej, a szczególnie miejsca w tabeli.