Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9810
Stary 21.03.2011, 14:33
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi sie ze Borski teraz w miare OK sedziowal (w porownaniu do meczy w Bielsku). Karny na Genkovie z tego co widzialem w powtorkach mogl byc, ale reki za to nie dalbym sobie uciac. Obaj z obronca sie przytrzymywali.
a wg mnie w Bytomiu Borski podyktował dla nas karnego z kapelusza. Może i Genkow się przepychał z obrońcą a ten go trzymał, ale Cwetan nie miał nawet możliwości dojścia do piłki gdyż ta została zacentrowana prosto w ręce bramkarza.
Trzeba się cieszyć, że jak na razie w lidze inne drużyny chcą abyśmy to My zostali mistrzami. Teraz i nasi piłkarze muszą zechcieć go zdobyć i zacząć grać płynnie i solidnie, bo na razie mamy dużo szczęścia co do zdobyczy punktowej, a szczególnie miejsca w tabeli.
Odpowiedz cytując