Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.03.2011, 14:17. Potrzebna pomoc KREW
Witam

Mógłbym pisać tu ckliwe teksty sprawa jest krótka i nieprzyjemna.

Córka mojej znajomej leży na oddziale Intensywnej Terapii, Pani już została mocno doświadczona przez życie ostatnio.
Grupa Krwi "0" RH -, ale można oddać dowolną grupę.

Kto może proszę oddać krew z adnotacją dla Katarzyny Dekiert, szpital Raszei w Poznaniu Oddział Intensywnej terapii.

Życie jest ******* krótkie trzeba sobie pomagać z góry dziękuje.
Odpowiedz cytując