Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9807
Stary 21.03.2011, 13:58
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Niedawno na tym forum była lansowana teza o wzrastającym poziomie naszej ligi, gdzie pojawili się dawno niepostykani w naszej lidze obcokrajowcy a rodzimi kopacze prawidłowo się rozwijają i przechodzą za np. milion euro do cyrku Wojciechowskiego lub przybywają wprowadzać go do LM (Smolarek).
A jak jest każdy widzi.
Naprawdę będziesz udawał, że nie powiedziałeś co najmniej paru słów za dużo i nie odniesiesz się do tego jak zabawnie zakpił sobie z Ciebie los w kontekście Twoich zapowiedzi o niesamowitym spisku czyhającym na Wisłę w Bytomiu oraz dyskusyjnym karnym i wolnym (dyskusyjnym, nie ewidentnym i nie niesłusznym - podkreślam) w tymże Bytomiu... dla Wisły od sędziego z Warszawy (LEGII!!!! WARSZAWY!!!)?

Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując