Gwiaździsty napisał(a):

Niedawno na tym forum była lansowana teza o wzrastającym poziomie naszej ligi, gdzie pojawili się dawno niepostykani w naszej lidze obcokrajowcy a rodzimi kopacze prawidłowo się rozwijają i przechodzą za np. milion euro do cyrku Wojciechowskiego lub przybywają wprowadzać go do LM (Smolarek).
A jak jest każdy widzi.
|
Naprawdę będziesz udawał, że nie powiedziałeś co najmniej paru słów za dużo i nie odniesiesz się do tego jak zabawnie zakpił sobie z Ciebie los w kontekście Twoich zapowiedzi o niesamowitym spisku czyhającym na Wisłę w Bytomiu oraz dyskusyjnym karnym i wolnym (dyskusyjnym, nie ewidentnym i nie niesłusznym - podkreślam) w tymże Bytomiu... dla Wisły od sędziego z Warszawy (LEGII!!!! WARSZAWY!!!)?
