zim zum napisał(a):

Widziałem tą nieporadność na żywo i nie jest to efekt braku zgrania tylko po prostu słabe umiejętności. Własnie do tego chce podpiąć Paljica. Jego interwencja w obronie była wypisz wymaluj z ligi, w której gram( bo o to pytasz) - B klasy. Od czyjej głupiej straty zaczęła się akcja po której Radzewicz strzelił w słupek? Z perspektywy sektora wyglądało na Jaliensa. Kirm dostał piłkę na swoją lepszą lewa nogę, miał gości na plecach i zachowal się jak się zachował. A pisanie, ze Chavez się wywracał bo było chujowe boisko, to jest lekka komedia 
Ma koniec powiedz mi kiedy Ci zawodnicy mieli umiejętności ? Czy przykładowo jakby Paljic był faktycznie dobry to dwukrotnie wchodziłby do Bundesligi i nie zagrał w niej ani minuty ? Chyba jednak coś musi byc nie tak i pewnego poziomu nie przeskoczy.
|
Wszystko cacy tylko, że Kirm jest prawonożny. Chociaz pewnie na transfermarkcie napiszą, że "beidfussig" : ) w kazdym razie - kiwać nie umie, ani za kreatywny ani za sprytny nie jest - w żadnej dobrej lidze skrzydłowy nie obroniłby swojej gry tylko dzięki dynamice.