Najlepsze jest to,że nawet taki GKS ogrywając Legię,zaprezentował piłkę tragiczną. Gdyby istniały dobre obyczaje,to gro meczów naszej ligi należałoby pokazywać po 23. Toż to pornografia normalna.
Mistrza zdobędzie ta drużyna,która będzie najmniej żenująca.Co ciekawe,najlepszy mecz tej kolejki odbył się w anormalnych warunkach klimatycznych.
