kreseq napisał(a):

Urban z gorszym skladem, bez kibicow i z problemami kadrowymi radzil sobie o wiele lepiej od Skorzy.
Utwierdzam sie w przekonaniu ze on po prostu sie nie nadaje do Legii.
|
Urban miał Muchę i zdrowego Chinyamę oraz Choto. To wystarczało na 2 miejsce w tabeli.