studio napisał(a):

Co maja prawie darmowe bilety dla kobiet zwiazanego z jakas sensowna srednia frekwencja? Czy to kobiety maja przychodzic na stadiony? Sa "dodatkiem". Cracovia ma jakas srednia a teraz zobacz sobie na srednia Warty bez wczorajszego meczu to moze oczy Ci sie otworza ze glupoty piszesz.
|
Wystarczy zobaczyć ile kobiet chodzi na mecze, do tego dodać młodzież do 12 lat za 1 zł. oraz studentów za 5 zł., których niemało jest w Krakowie i 40 - 50 % frekwencji już jest.
No i nie zapominajmy, że Warta występuje w niższej klasie rozgrywkowej niz porównywany klubik z ul. Kałuży. Gdyby Warta grała w ekstraklasie np. z Legią, Wisłą, Widzewem, Górnikiem, Ruchem itp. frekwencja mogłaby być taka co mecz.
Co do Warty to pewnie teraz jest to folklor, ale z czasem jestem przekonany, że może zaistniec jako alternatywa, tymbardziej że kiedyś więcej ludzi chodziło w Poznaniu na ten klub.
Od czegoś trzeba zacząć. Początek już jest zrobiony

. Za 10 lat nikt nie będzie pytał skąd się to wzięło.