Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2096
Stary 21.03.2011, 12:07
studio napisał(a):Wyświetl post

Co maja prawie darmowe bilety dla kobiet zwiazanego z jakas sensowna srednia frekwencja? Czy to kobiety maja przychodzic na stadiony? Sa "dodatkiem". Cracovia ma jakas srednia a teraz zobacz sobie na srednia Warty bez wczorajszego meczu to moze oczy Ci sie otworza ze glupoty piszesz.
Wystarczy zobaczyć ile kobiet chodzi na mecze, do tego dodać młodzież do 12 lat za 1 zł. oraz studentów za 5 zł., których niemało jest w Krakowie i 40 - 50 % frekwencji już jest.
No i nie zapominajmy, że Warta występuje w niższej klasie rozgrywkowej niz porównywany klubik z ul. Kałuży. Gdyby Warta grała w ekstraklasie np. z Legią, Wisłą, Widzewem, Górnikiem, Ruchem itp. frekwencja mogłaby być taka co mecz.

Co do Warty to pewnie teraz jest to folklor, ale z czasem jestem przekonany, że może zaistniec jako alternatywa, tymbardziej że kiedyś więcej ludzi chodziło w Poznaniu na ten klub.
Od czegoś trzeba zacząć. Początek już jest zrobiony . Za 10 lat nikt nie będzie pytał skąd się to wzięło.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 21.03.2011 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując