Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10041
Stary 21.03.2011, 11:50
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Ale o co chodzi? Bułgar wykonuje ciężką prace w środku ataku. Typowy walczak, nie lis pola karnego.
W Bułgarii ładował masę bramek, a w Polsce nagle stał się jedynie walczakiem, który nie potrafi sobie stworzyć sytuacji, a co dopiero ją wykorzystać (np. pusta bramka z Widzewem). Jest to dość zastanawiające.
Odpowiedz cytując