Mario Nh napisał(a):

|
Ale o co chodzi? Bułgar wykonuje ciężką prace w środku ataku. Typowy walczak, nie lis pola karnego.
|
W Bułgarii ładował masę bramek, a w Polsce nagle stał się jedynie walczakiem, który nie potrafi sobie stworzyć sytuacji, a co dopiero ją wykorzystać (np. pusta bramka z Widzewem). Jest to dość zastanawiające.