Wyświetl pojedynczy post
Zubert_Wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2207
Stary 21.03.2011, 10:43
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Siema, poszukuje mp3 zwiazanego z Fanclubem z Suchej Beskidzkiej.

Pamietam, ze w tekscie bylo cos takiego: "Bo Sucha ma w sobie Wislackiego ducha"
http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/812...beskidzka.html
Odpowiedz cytując