Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9797
Stary 21.03.2011, 10:39
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Obrona: Astiz, Rzeźniczak.
Pomocnicy: Vrdoljak, Borysiuk

Ta czwórka to są moim zdaniem topowi zawodnicy, których każdy klub w Polsce chciałby mieć swojej drużynie.

Do tego jest spora grupa zawodników zdecydowanie wybijających się ponad średnią, choć część z nich jest obecnie kontuzjowana lub bez formy:
Choto, Wawrzyniak, Gol, Rybus, Radovic, Kucharczyk, Chinyama

.
Ja na przykład jestem zdania , że Rzeźniczaka najlepsza gra w karierze to może byc zasługa Skorży
tak jak Brożek i Zieńczuk mieli sezony życia podczas jego kadencji
A Borysiuk hmm, moim zdaniem Czarek jest dużo lepszym piłkarzem, Borysiuk gra w lidze juz 3 lata
i sie zatrzymał w rozwoju już dość dawno
Co do reszty to poza stoperami i prawy obronca mamy kadre porownywalna albo lepsza( szczególnie pomoc i skrzydła)

Jedyne co Skorża ( Terzioti) zawałił to fizyczne przygotowania
wczoraj az mi ich nawet żal było jak w 70 minucie nie mieli pary do biegania
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 21.03.2011 o godz. 10:42.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując