Wyświetl pojedynczy post
lukasnh1988
Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21299
Stary 21.03.2011, 10:12
Cytat:
Ręka(kostka na dłoni) mi spuchła od zadanego ciosu, bo ten trafił na zęby "sparingpartnera". Nie ma żadnego złamania, lecz mam strupy. Jak wiadomo krew + bakterie, które znajudją się na zębach mogą wywołać zakażenie.
Czym odkażać(oprócz wody utlenionej) aby opuchlizna jak najszybciej "zeszła"?
Riwanol w płynie i rób okłady . Trafienie w zęby i jednoczesne rozwalenie ręki to ciężka sprawa ( bakterie) , gdy po 2-3 dniach nie bedzie nic lepiej jedź do lekarza niech da Ci zastrzyk przeciwtężcowy .
Odpowiedz cytując