Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10037
Stary 21.03.2011, 10:07
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
To po co go brali? Nie wiedzieli jakim systemem grali w Bułgarii, a jakim gra Maaskant?

Aha - czy Małecki musi tak rwać się do rożnych? On nie potrafi ich kopać - nie wiem, nie ćwiczy, czy nie może wyćwiczych, nie interesuje mnie to - Kirm i Jirsak wczoraj grali, czemu oni nie kopali? (niedługo zacznę pisać wiersze-komentarze do tych popisów)
Bo budują drużynę czyli teraz Genkov, a ten drugi-szybki będzie (może) w lecie
To się nazywa, że Mały nie boi się brać odpowiedzialności za drużynę, a K&J się boją...
Odpowiedz cytując