polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

To po co go brali? Nie wiedzieli jakim systemem grali w Bułgarii, a jakim gra Maaskant?
Aha - czy Małecki musi tak rwać się do rożnych? On nie potrafi ich kopać - nie wiem, nie ćwiczy, czy nie może wyćwiczych, nie interesuje mnie to - Kirm i Jirsak wczoraj grali, czemu oni nie kopali? (niedługo zacznę pisać wiersze-komentarze do tych popisów)
|
Bo budują drużynę czyli teraz Genkov, a ten drugi-szybki będzie (może) w lecie

To się nazywa, że Mały nie boi się brać odpowiedzialności za drużynę, a K&J się boją...
