Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 21.03.2011, 09:58
Powinniśmy to wygrać, ale fakty są takie, że nie zawsze się wygrywa. Szkoda okazji, bo można było odskoczyć i bardzo zwiększyć szansę na mistrza.

Teraz bardzo ważny będzie mecz z Jagą, bo to będzie pierwszy mecz z drużyną z czołówki.

Dla mnie w tej chwili największym rozczarowaniem jest Jaliens - jakoś tam gra, ale jest na praktycznie tym samym poziomie, co Bunoza i Chavez a od zawodnika z takim CV można by się spodziewać więcej.
Jirsak już chyba wyczerpał swój potencjał na ten sezon i powinien wrócić na ławkę.

Niestety te dwa tygodnie zbyt wiele nam nie dadzą ze względów na kontuzję i wyjazdy. Pocieszające jest to, że z Jagi też paru zawodników wyjedzie.

A co do zaangażowania zawodników ja by chciał żeby to faktycznie był brak zaangażowania, bo to można zmienić natomiast brak podstawowych umiejętności trudno nadrobić.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 21.03.2011 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując