Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 21.03.2011, 09:55
Tylko że koncepcja budowy drużyny została już wybrana przez Cupiała i Basałaja dawno .
Wisła ma być marketem jako czołowa drużyna Polska ma promować pojedynczych zawodników na ten moment głównie zagranicznych którzy mają podnosić swoją wartość i zostać sprzedani z zyskiem do bogatszego klubu zagranicznego !!!.
Sukcesy sportowe to ma być przed wszystkim liga jak poprzednik napisał wybijają się u nas obecnie te 3 postacie i jeśli pojawi się dobra oferta z zagranicy na parę 2-3 miliony euro to oczywiście odejdą !!!.
Liga Europejska gdyby się przy farciła to był by doskonały materiał z względu na promocje w mediach 6 meczów w tv na lepsze kwoty transferowe za paru graczy ale to nam nie grozi ...
Myślę że Cupiał nie myśli już o polityce długofalowej bo po wtopach z Dynamem Levadią zrozumiał że w Polsce sukces w Europie to może tylko zdarzyć tylko od przypadku !!!
Borinho
Odpowiedz cytując