Dzimi napisał(a):

|
Dokładnie, Genkov to napastnik do systemu 4-4-2, taki Kuźba który musi mieć obok siebie Żurawia, żeby pokazać atuty.
|
To po co go brali? Nie wiedzieli jakim systemem grali w Bułgarii, a jakim gra Maaskant?
Aha - czy Małecki musi tak rwać się do rożnych? On nie potrafi ich kopać - nie wiem, nie ćwiczy, czy nie może wyćwiczych, nie interesuje mnie to - Kirm i Jirsak wczoraj grali, czemu oni nie kopali? (niedługo zacznę pisać wiersze-komentarze do tych popisów)