palikot napisał(a):

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...i-ligi,1612441
To jest jeszcze raz coś dla tych, co szumnie twierdzą, że "okrzyki" a nie ceny biletów mają wpływ na frekwencje... Niech tak kiedyś nasz zarząd zrobi jeden mecz ligowy za 10-15 zł na nowym stadonie... zobaczycie co się bedzie działo...
|
a) teraz karnet = 15 zł za mecz|
b) na Warcia kilka tysięcy biletów było darmowych - nawet nie wiem czy nie wszystkie
edit b): "Bilety były rozdawane w kilku punktach w mieście"
Lubie takich malkontentów co tylko czekają by dojebać swojemu klubowi.