Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 21.03.2011, 08:48
palikot napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...i-ligi,1612441
To jest jeszcze raz coś dla tych, co szumnie twierdzą, że "okrzyki" a nie ceny biletów mają wpływ na frekwencje... Niech tak kiedyś nasz zarząd zrobi jeden mecz ligowy za 10-15 zł na nowym stadonie... zobaczycie co się bedzie działo...

a) teraz karnet = 15 zł za mecz|
b) na Warcia kilka tysięcy biletów było darmowych - nawet nie wiem czy nie wszystkie

edit b): "Bilety były rozdawane w kilku punktach w mieście"


Lubie takich malkontentów co tylko czekają by dojebać swojemu klubowi.
Ostatnio edytowane przez SV_ : 21.03.2011 o godz. 08:50.
Odpowiedz cytując