|
Nie przesadzajmy z tymi systemami, w moim odczuciu Genkov zagrał wczoraj swoje najgorsze spotkanie w Wiśle. Bolało mnie to, że chłop jak dąb dawał się co chwile przewracać i chyba więc kontaktów to miał z murawą niż z piłką. To jest środkowy napastnik, warunkami fizycznymi na takiego wygląda i nie spełnił wczoraj swojego zadania i nie mam tu na myśli zdobywania bramek. Jak Uran ostatnio mu wystawił 3 to teraz nie wiem co powinien dostać.
Brożkowi jak piłkę źle zagrywali to machał co chwilę rękoma tak że w końcu zagrali mu dobrze. Jak Turcy go tam nie chcą to niech Basałaj już przygotowuje ten transfer.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.03.2011 o godz. 08:45.
|