Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12205
Stary 21.03.2011, 07:40
Mareq: F-16 nie mają prawa udziału w działaniach zaczepnych w ramach sojuszu, gdyż nie osiągnęły jeszcze pełnej zdolności bojowej.
Arkas: W jakim świecie ty żyjesz? Bogatemu wolno wszystko. Jedynym powodem dla którego Polska nie powinna brać w takiej akcji udziału, jest fakt iż nasi z dupy wzięci politycy i biznesmani po zawodówkach nie potrafią tego wykorzystać jak w przypadku Iraku. Śmieszą mnie głosy o złych Amerykanach itd. Oni po prostu robią to co dla nich najlepsze, zawsze tak robili i nie ma w tym nic nienormalnego. Ś.P. Lech też tak robił i ludzie w ten sam sposób głupio go znienawidzili.