Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10030
Stary 21.03.2011, 03:39
Z tego co pamiętam, to Maaskant mówił, że w przyszłości będzie chciał przejść na 4-4-2, tylko do tego potrzeba mu dwóch dobrych napastników o różnych predyspozycjach. Jednego, tego, którego rzekomo było ciężej znaleźć, już ma. Także po sezonie spodziewam się zakupu jakiegoś niższego, szybkiego, skutecznego napastnika.
Odpowiedz cytując