element napisał(a):

Czy oni nie zdają sobie sprawy że mają zaszczyt grać dla takiego klubu jak Wisła, gdzie sprzątaczka wykazuje się większym profesjonalizmem od 2/4 reszty klubów w Polsce, na takim stadionie, przy takich kibicach?
Urodzony w czepku - tyczy się praktycznie każdego z nich. Nie muszą całować swoich zbawicieli po dupskach, wystarczy że pokażą że im zależy na trawniku.
To nie oni robią łaskę Wiśle że tu grają. Pora to zrozumieć.
|
W sumie kibice np Legii tez od paru ładnych lat to samo "tłuką" swoim pilkarzom do głow
Ja bym ich ponownie wzial do kopalni,czy fabryki TF
Zeby zobaczyli za ile,i ile godzin pracuje przecietny czlowiek zeby miec co do garnka włozyc
a tu ludzie ktorzy zarabiaja nawet tą srednia jak na Wisle place jakies 30 tys miesiecznie-co dla wiekszsoci jest kosmiczną kwota nie potrafia w meczu celnie dosrodkowac ,albo kopnac chociac NA BRAMKE
Bo caly czas mam wrazenie ze oni nie doceniają to co mają.