Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21296
Stary 21.03.2011, 01:08
Mam bardzo dziwne pytanie. Mam głośniki przy komputerze. W pokoju i okolicach nie ma żadnego radia a mimo to słyszę w głośnikach bardzo cichutko ale wyraźnie słyszę jakieś wiadomości po rusku(?).Jakim cudem głośniki komputerowe odbierają radio? Tylko błagam bez tekstów typu ,że ufo namierzyłem albo żebym zmienił towar.
Odpowiedz cytując