Enrico2000 napisał(a):

|
Od jakiegoś czasu mówię, że ten system z jednym napastnikiem nie jest dla Wisły. I oglądając poprzedniue mecze i ten dziesiejszy śmiem twierdzić, iż to nie Bytom postawił nam tak trudne warunki tylko Wisła jest tak słaba ........
|
Mogę się mylić, ale nie zgadzam się z Tobą. Problem polega na braku dyscypliny taktycznej i psychice niektórych graczy. Drażni mnie gra naszej '19' w ostatnich meczach, mimo kilku kluczowych zagrań i bramek. Zbyt dużo jeszcze złych decyzji podejmuje. Moim zdaniem RM powinien czasem zdecydować się zmienić go by nie ponosiła Patryka fantazja.