Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#500
Stary 21.03.2011, 00:57
Enrico2000 napisał(a):Wyświetl post
Od jakiegoś czasu mówię, że ten system z jednym napastnikiem nie jest dla Wisły. I oglądając poprzedniue mecze i ten dziesiejszy śmiem twierdzić, iż to nie Bytom postawił nam tak trudne warunki tylko Wisła jest tak słaba ........
Mogę się mylić, ale nie zgadzam się z Tobą. Problem polega na braku dyscypliny taktycznej i psychice niektórych graczy. Drażni mnie gra naszej '19' w ostatnich meczach, mimo kilku kluczowych zagrań i bramek. Zbyt dużo jeszcze złych decyzji podejmuje. Moim zdaniem RM powinien czasem zdecydować się zmienić go by nie ponosiła Patryka fantazja.
Odpowiedz cytując