Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#498
Stary 21.03.2011, 00:49
Ja w trakcie meczu na żywo miałem jedno wrażenie, ale mogło być zupełnie złudne, że Moar był kompletnie zrezygnowany w pewnym momencie właśnie brakiem ruchy, chęci wyjścia po piłke partnerów z zespołu, co sam uważam ze duży mankament w naszej grze.
Odpowiedz cytując