Temat
:
[19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15
Wyświetl pojedynczy post
Telus
Senior Member
Od: 12.2006
Offline
#
498
21.03.2011, 00:49
Ja w trakcie meczu na żywo miałem jedno wrażenie, ale mogło być zupełnie złudne, że Moar był kompletnie zrezygnowany w pewnym momencie właśnie brakiem ruchy, chęci wyjścia po piłke partnerów z zespołu, co sam uważam ze duży mankament w naszej grze.
Telus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Telus
Znajdź inne posty napisane przez Telus