Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#495
Stary 21.03.2011, 00:33
Ośmielę się narazić forumowym leszczom stwierdzając, że ten punkt dla Bytomia o tyle cieszy, że przez to pasiaste dziouszki spadną z ligi maąc na uwadze wyniki konkurencji bezpośredniej w tej kolejce to wynik cieszy.

Resztę teraz trzeba wygrać

A pasiastym dziouszkom życzę nieudanych wyjazdów do Bytomia i Gdyni i to załatwi sprawę.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując