Ośmielę się narazić forumowym leszczom stwierdzając, że ten punkt dla Bytomia o tyle cieszy, że przez to pasiaste dziouszki spadną z ligi

maąc na uwadze wyniki konkurencji bezpośredniej w tej kolejce to wynik cieszy.
Resztę teraz trzeba wygrać
A pasiastym dziouszkom życzę nieudanych wyjazdów do Bytomia i Gdyni i to załatwi sprawę.