Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 21.03.2011, 00:26
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Tak naprawdę w tej drużynie nie ma czegoś takiego jak "golenie frajerów". Jak jest drużyna do ogrania to ją powinno się rozbijać w pył. Kiedy my kogoś tak rozbiliśmy to już nie pamiętam
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rot_meczu.html

Na "golenie frajerów" w wykonaniu obecnej Wisły bym nie liczył. Będzie fajnie, jeśli ten zespół grając bez obrony i ataku będzie po prostu wygrywał częściej niż ligowi rywale.
Odpowiedz cytując