Ogryzek napisałem o tym bo nie tylko bramkarz gra ale cała drużyna.
I skłoniłbym się do stwierdzenia kolegi wyżej że to bardziej błąd niż babol, bo mi babol kojarzy się ze słabym strzałem który wtacza się do bramki po rękach bramkarza. I to nie była piłka pod nogi bramkarza tylko przed siebie ją wypuścił, więc może lepiej Ty ściągnij te okulary bo ja takowych nie noszę
