Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10025
Stary 20.03.2011, 23:51
Ogryzek napisałem o tym bo nie tylko bramkarz gra ale cała drużyna.
I skłoniłbym się do stwierdzenia kolegi wyżej że to bardziej błąd niż babol, bo mi babol kojarzy się ze słabym strzałem który wtacza się do bramki po rękach bramkarza. I to nie była piłka pod nogi bramkarza tylko przed siebie ją wypuścił, więc może lepiej Ty ściągnij te okulary bo ja takowych nie noszę


Odpowiedz cytując