Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: PDG
Offline
#
10024
20.03.2011, 23:32
Czy to był babol? Raczej błąd bramkarski jakich wiele, do Pawełka bardzo daleka droga- na całe szczęście. Oczywiście chodzi mi o drugą bramkę, bo przy pierwszej winiłbym tylko i wyłącznie grę obronną naszej drużyny.
bloodraven
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bloodraven
Znajdź inne posty napisane przez bloodraven