Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10024
Stary 20.03.2011, 23:32
Czy to był babol? Raczej błąd bramkarski jakich wiele, do Pawełka bardzo daleka droga- na całe szczęście. Oczywiście chodzi mi o drugą bramkę, bo przy pierwszej winiłbym tylko i wyłącznie grę obronną naszej drużyny.
Odpowiedz cytując