Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#478
Stary 20.03.2011, 22:30
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
W tych meczach których grał, na pewno nie wypadł słabiej niż Cikosz. W obliczu utraty MP nawet 100 tyś euro za 3 miesiące gry warto byłoby dać komuś bez kontraktu, jeżeli miałby przyczynić do zwiększenia szans na tytuł. Bo Kowalskiego zamiast np Chaveza sobie nie wyobrażam.

Ciekawe też co będzie, jakby przypadkiem z dzisiejszego składu linii obrony odpadło jeszcze 2 piłkarzy. Taka sytuacja wcale nie jest niemożliwa - wystarczy jeszcze jedna kontuzja + kartki, i kto wtedy zagra?
Cóż będziemy grać ME. Inni (Lech, Legia) mogą od czasu do czasu postawić na jakiegoś młodego to i my możemy. Owszem, wszystko się może zdarzyć, ale Kowalski wygląda niewiele gorzej od Jaliensa. Więc czego się bać? Jaliens to nie Głowacki czy Marcelo. (W takiej formie jakiej jest)

Jak to mówią, zawsze jakoś jest. I nie musi być najgorzej. Oczywiście nie mówię żeby nie grał Branco, zwłaszcza że przepracował okres przygotowawczy, ale zdaje się że też jest kontuzjowany, dlatego nie brałem go pod uwagę. Wyleczy się i też jakoś będzie gra z nim wyglądać.

Nie ma co panikować. A o zmiennikach trzeba było myśleć zimą. Również przydałby się zmiennik dla Genkova....
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując