Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10018
Stary 20.03.2011, 22:25
flamengista napisał(a):Wyświetl post
No niestety zachwyty nad Pareiko były przedwczesne. Po kilku dobrych meczach przyszedł mecz w Bielsko-Białej, gdzie nie zagrał najlepiej. No a dziś bramka na 1-2 to wyłącznie jego zasługa.
Jest lepszy od Jovanicia (niektórzy pewnie zapomnieli kogo mamy na ławce), to raz. Dwa - to jest taki średniej klasy bramkarz, powinien więcej wybronić niż zawalić, ale drugiego Muchy z niego nie będzie. Jeżeli nawet wygra nam jakiś mecz, to raz na ruski rok, jak będzie miał dzień konia.

Euforia wzięła się z tego, że odszedł nielubiany przez niektórych, choć obiektywnie całkiem niezły Pawełek, pozostałych dwójka bramkarzy zaś jest jaka jest. Zagrał dwa dobre mecze i nagle został drugim Jaszynem. A to tak nie działa, porządni bramkarze naprawdę kosztują i wcale się tak często nie trafiają. Wystarczy zobaczyć jakie Małkowskie bronią w ekstraklasie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując