Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 20.03.2011, 21:58
Lysy; napisał(a):
Obronę tak.
Defensywnego pomocnika? Kpisz? Mamy najlepszego defensywnego pomocnika w lidze Wilka - który siedzi na ławce!
Napastnika - owszem, ale nawet Klose czy Podolski z tego 0.5 podania w meczu ze skrzydeł nie zrobią bramki.
Praktycznie każda pozycja w zespole wymaga wzmocnienia.
Też się dziwię, że nie gra...
Z tych 2-3 sytuacji, które Genkov ma w meczu powinien strzelić 1 bramkę, ale z tego co widzę to ma problemy z aklimatyzacją. I to może jeszcze potrwać kilka miesięcy...
---------------------------------
Natomiast, jak widze co robi Burliga przy drugiej bramce dla PB to dla mnie to jest kosmos.
Odpowiedz cytując