Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10017
Stary 20.03.2011, 21:47
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Jakby inni grali dobrze, to nie musielibyśmy winić Pareiko za stratę punktów. W innych sytuacjach wyszedł obronną ręką, choćby w tej na początku meczu przy stracie bramki, więc powiedzmy, że wyszedł na plus. Czego nie można powiedzieć o innych zawodnikach. Polonia była lepsza i cieszmy się, ze był tylko remis.
Ale źle sparowana piłka po strzale prosto pod nogi napastnika zamiast nawet na rzut rożny to tylko i wyłącznie błąd bramkarza przy drugiej bramce dla Polonii.

Przy pierwszej bramce - wyszedł do piłki niepotrzebnie albo inaczej - zła komunikacja z obrońcami i zamiast pewnego chwytu słabe piąstkowanie prosto pod nogi Radzewicza.

W rundzie jesiennej Pawełek nie miał 10 baboli. Bronił naprawdę dobrze. Pereiko też broni dobrze, ale dzisiaj miał półtorej babola w meczu. Gdyby On grał na swoim normalnym poziomie to wygralibyśmy 2-1.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując