|
Wypada podziękować sędziemu za karnego i remis, bo zespół na niego nie zasłużył.
Powtórzę jeszcze raz to, co napisałem po Widzewie - szczerze wątpię, czy w tej lidze udałoby się znaleźć trzy zespoły, które mają wyraźnie gorszą obronę od Wisły. Żadne statystyki nie zmieniają faktu, że nasi obrońcy gubią się w prostych sytuacjach i zwyczajnie dają ciała. Niestety dziś zawiódł też Pareiko, który miał udział przy obu golach dla Polonii. W ataku gorzej niż dotąd zaprezentowało się trio Małecki - Melikson - Kirm i tym razem nie byli w stanie samodzielnie wygrać nam spotkania. Bułgarski Mariusz Ujek zagrał tak, jak zwykle.
Dobrze, że Maaskant ma trochę czasu by pozbierać zespół i przygotować ich na Jagę. To będzie prawdziwy test, który pokaże nam faktyczną siłę zespołu i umożliwi nam ocenę drużyny i ostatnich transferów.
Ostatnio edytowane przez jova : 20.03.2011 o godz. 21:46.
|