|
Jakby inni grali dobrze, to nie musielibyśmy winić Pareiko za stratę punktów. W innych sytuacjach wyszedł obronną ręką, choćby w tej na początku meczu przy stracie bramki, więc powiedzmy, że wyszedł na plus. Czego nie można powiedzieć o innych zawodnikach. Polonia była lepsza i cieszmy się, ze był tylko remis.
|