Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10016
Stary 20.03.2011, 21:21
Jakby inni grali dobrze, to nie musielibyśmy winić Pareiko za stratę punktów. W innych sytuacjach wyszedł obronną ręką, choćby w tej na początku meczu przy stracie bramki, więc powiedzmy, że wyszedł na plus. Czego nie można powiedzieć o innych zawodnikach. Polonia była lepsza i cieszmy się, ze był tylko remis.
Odpowiedz cytując