|
jak dla mnie wystawianie Sobolewskiego w obecnej dyspozycji to osłabianie się
po co nam on? do przegrywania z jedną na drugą stronę? bo ani nie broni, ani nie atakuje
bo kolegów mobilizuje? wolne żarty
posadzić Sobola, dać Czarka, który jest dużo lepszy
|