Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3478
Stary 20.03.2011, 21:14
jak dla mnie wystawianie Sobolewskiego w obecnej dyspozycji to osłabianie się
po co nam on? do przegrywania z jedną na drugą stronę? bo ani nie broni, ani nie atakuje
bo kolegów mobilizuje? wolne żarty

posadzić Sobola, dać Czarka, który jest dużo lepszy
Odpowiedz cytując