BiałaGwiazda napisał(a):

|
Jedno jest pewne-którakolwiek drużyna zdobędzie w tym roku MP,będzie to najsłabszy mistrz od wielu,wielu lat.Patrząc na wyczyny czołowych drużyn Ekstraklasy w tym sezonie w lecie spodziewam się kolejnej Levadii/Karabachu.
|
Austriackie gadanie
(o ile wiesz co to znaczy).Co roku to ostatnio słyszę i czytam.Ja już wolę taką sytuację kadrową jak teraz,niż jak przed meczem z Levadią,kiedy Maciuś na gwałt przyuczał na prawego obrońcę Łobo.