7 kotów napisał(a):

Swietny wynik patrzac na przebieg gry.
Karny z kosmosu - obrzydliwe. Powinnismy sie wsytrzegac takich prezentow. To dobre dla Legii czy NigdyWiecej zza Blon.
Genkov strzeli mniej goli niz w Rosji. Prawdopodobnie rownie dobrze moglibysmy wstawic do ataku Chaveza czy Jaliensa.
|
Mam nadzieje że szybko odszczekasz.
