Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#440
Stary 20.03.2011, 20:20
tak się uparliście tego Kewa ale zauważcie jedno Cikos cisnie do przodu i np dziś nie wiem czemu za często nie wracał i było co najmniej kilka sytuacji że tracimy piłkę a Kew ma do obstawienia środek i prawą stronę.. i się potem dziwić że chłop nie wie co zrobić jak ma grać za 2..

Ważne że jest 1ptk zawsze coś, poza tym mamy 2 tyg trzeba przez nie mocno się sprężyć i wreszcie wypracować sobie jakoś rzuty rożne!! bo od ponad roku my z tych fragmentów gry nie strzelamy, a jeśli już to baardzo przypadkowo


Odpowiedz cytując