|
tak się uparliście tego Kewa ale zauważcie jedno Cikos cisnie do przodu i np dziś nie wiem czemu za często nie wracał i było co najmniej kilka sytuacji że tracimy piłkę a Kew ma do obstawienia środek i prawą stronę.. i się potem dziwić że chłop nie wie co zrobić jak ma grać za 2..
Ważne że jest 1ptk zawsze coś, poza tym mamy 2 tyg trzeba przez nie mocno się sprężyć i wreszcie wypracować sobie jakoś rzuty rożne!! bo od ponad roku my z tych fragmentów gry nie strzelamy, a jeśli już to baardzo przypadkowo
|