Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3477
Stary 20.03.2011, 20:15
A mi się nie podoba dotychczas gra Sivakova, dziś zagrał całkiem nieźle, ale w meczu z Podbeskidziem np. był dramat. Ustawienie z Sobolem i Wilkiem powinno poprawić naszą grę w defensywie, a Wilku tez parę goli już zdobył.
Jeśli nasza obrona się sypie, może to jest jedyne wyjście by rywale nie wchodzili w naszą obronę jak w masełko? Przecież jakiś Nowak z Kowalskim na 10 prób przynajmniej 5 razy minęliby 4 naszych defensorów prostopadłą piłką za plecy bocznego obrońcy...
Odpowiedz cytując