Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10015
Stary 20.03.2011, 20:07
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
Co nie zmienia faktu, że od czasów Dolhy mamy najlepszego bramkarza. Ale poczekajmy do końca rundy z jego oceną. 2 błędy przy 10 Pawełka to nic.
Możliwe, ale dziś jego gra kosztowała nas prawdopodobnie utratę 2 punktów.

bloodraven napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że równie dobrze mógłbyś się spytać Burligi co wtedy robił spacerując sobie w okolicy szesnastki, kiedy z tego co zaobserwowałem po Cikosu i Paljicu, powinien asekurować okolice słupka. Chyba rozwiano wątpliwości czemu nie grają wychowankowie- elementarne błędy. Myślałem również że Mały pokazując już flagę na koszulce zacznie grać dla drużyny, ale jednak rozwiał moje wątpliwości- jego inteligencja boiskowa, mimo deklaracji nie skoczyła ani trochę. Musimy się wzmocnić, a jedynym rozwiązaniem będzie kolejna rewolucja w składzie- zbyt dużo zawodników nie przystaje poziomem do kadłuba naszej drużyny. Kiedy gra się klei nie jest to mocno zauważalne, ale po dzisiejszym meczu dokładnie widać, że z niektórymi trzeba się pożegnać.
Błąd Pareiki jednak ewidentny, po bramkarz przy groźnym strzale ma obowiązek sparować piłkę do boku, najlepiej wzdłuż linii - a nie wypluwać ją przed siebie.

Burliga zachował się w tej sytuacji źle, podobnie jak reszta obrońców. Ale błąd popełnił przede wszystkim bramkarz, oni mogli ten błąd naprawić. Nie zrobili tego.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując