igortsw napisał(a):

Spokojnie jeszcze nie porażka, chociaż taki wynik można uznać za niesatysfakcjonujący. Martwi mnie przede wszystkim obrona, tak nie można "walczyć o mistrzostwo..." gdy obrońcy mają kłopot z kryciem, w dodatku kontuzja Cikosa - chłopak wył z bólu, aż przykro było patrzeć.
P.S. Jestem pod wrażeniem dośrodkowań Barcika. Robiły duzo zamętu u nas w polu karnym, dobrze że strzelanie mu tak dobrze nie wychodziło
|
A tak, sorry za pomyłkę niech będzie pierwsza strata punktów.
Dzimi napisał(a):

|
Baszczu i Głowa - wróćcie, choćby na 1 sezon :(
|
Nie wiem w jakiej formie jest Baszczyński, ale można by było pojechać na kilka meczów Artomitosu i pomyśleć czy byłoby to realne wzmocnienie składu albo przynajmniej alternatywa dla któregoś z bocznych obrońców.
Co do Głowackiego to nie wiem czy byłby zainteresowany powrotem do Wisły.
Obecnie gra w pierwszym składzie Trabzonsporu (wicelider ligi Tureckiej o 1 mecz mniej rozegrany od lidera) klub, który ma bardzo duże szansę na grę w Lidze Mistrzów w następnym sezonie.