|
Meczu nie miałem okazji oglądąc , przyszedłem na gotowy wynik który zreszta... mnie nie zaskoczył . Już nawet nie mówię że kiedys passsa musiała się skończyć , ale w tym sezonie ewidentnie nie idzie nam na wyjzdach do śląskich klubów . Górnik , Ruch - porażki , Polonia , Podbeskidzie - remis . Gdyby w ekstraklasie byłaby jeszcze Odra pewnie też była by wpadka .
Mimo wszystko odskakujemy na 1 punkt czyli ciągle piłka jest po naszej stronie .
Do końca zostało 11 spotkań , w tym 6 u siebie . Wygrywając wszystko u siebie , oraz remisując wszystkie spotkania na wyjeździe mamy mistrzostwo...oczywiście kluczowe będą spotkania z Lechem , Jagą oraz Legią , Śląskiem i Lechią . Najważniejsze rozstrzygnięcia się przed nami . Teraz pozostaje szlifować formę na maraton kwietniowo - majowy .
|