Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 20.03.2011, 19:50
Remis 2-2 oznacza, że po meczu na trudnym dla nas terenie mamy pkt więcej niż Jaga i Legia. To dobra wiadomość. Zła jest zaś taka, że obrona to jakieś nieporozumienie. Mają 2 tygodnie, żeby się zgrać. Dziękuję za uwagę. Dobranoc.
Odpowiedz cytując