Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 20.03.2011, 19:43
Nadal słaba gra, sytuacji 100% dla nas praktycznie nie było. Stałe fragmenty gry (szczególnie rzuty rożne mam na mysli) wołają o pomste do nieba. Nie wiem, nie umie sobie tego wytłumaczyc, jak profesjonalni gracze nie potrafią dobrze zacentrować piłki w pole karne. W obronie gramy coraz gorzej, mecze z konca jesieni mogły w miare uspokajać pod tym kątem. Chłopaki dalej nie odnajdują sie w tym naszym systemie gry. W srodku pomocy powinnismy miec przewage, lepiej rozegrać piłe, bo gramy tam 3 zawodnikami, ale niestety ilosc nie przekłada sie na jakosc gry. Genkov wg mnie powinien miec ewidentne sparcie w ataku, sam nie daje rady. Chciałbym zobaczyć nasza gre w systemie 4-4-2, ale niestety chyba to nierealne
Odpowiedz cytując