|
Zobaczcie jedną rzecz polonia gra na 150 - 200% pełne zaangazowanie ,a Wisła ? ,oglądając mecz widoczne było jaka jest różnica oni nie maja zawodników za 100k - 1000k eur ,mecz z Podbeskidziem pokazał że w "naszym' zespole niem ma walki prawi 0 zaangażowanie ,oni są "gwiazdy" ,oni nie biegaja ,oni rozgrywają ,oni wygrywają ale jak ,jak przeciwnik przestraszy się nazwy WISŁA KRAKÓW ,dwa ostatnie mecze pokazały że nasi grajkowie grają to co na jesień a i może gorzej ,najtrudniejsze mecze przed nami jak nie radzimy sobie z Polonia Bytom to jak pokonamy Lecha ,Śląsk ,Lechie ,Bełchatów ,Cracovie !!!!!
|