Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#406
Stary 20.03.2011, 19:35
Podwórkowa obrona. Rzucają się na piłkę jak dzieciaki z boiska sprzed SP. Szkoda, że Chavez i Pareiko wyjeżdżają, bo zgranie szczególnie przy stałych fragmentach stoi na żałosnym poziomie.
Oprócz tego, pozwalamy na zbyt dużo wrzutek i akcji z obu stron. Tak padły obie bramki.
Odpowiedz cytując