|
Podwórkowa obrona. Rzucają się na piłkę jak dzieciaki z boiska sprzed SP. Szkoda, że Chavez i Pareiko wyjeżdżają, bo zgranie szczególnie przy stałych fragmentach stoi na żałosnym poziomie.
Oprócz tego, pozwalamy na zbyt dużo wrzutek i akcji z obu stron. Tak padły obie bramki.
|