Wyświetl pojedynczy post
bartekd16
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#400
Stary 20.03.2011, 19:29
Gdzieś musieliśmy stracić punkty. Teraz 2 tygodnie przerwy i myśle, że w meczu z Jagielonią zobaczymy składnie grającą i pewniejszą w obronie Wisłę.
PS. Momenty były w grze Wisły
Ostatnio edytowane przez bartekd16 : 20.03.2011 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując