Temat
:
[19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15
Wyświetl pojedynczy post
bartekd16
Member
Od: 08.2009
Offline
#
400
20.03.2011, 19:29
Gdzieś musieliśmy stracić punkty. Teraz 2 tygodnie przerwy i myśle, że w meczu z Jagielonią zobaczymy składnie grającą i pewniejszą w obronie Wisłę.
PS. Momenty były w grze Wisły
Ostatnio edytowane przez bartekd16 : 20.03.2011 o godz. 19:33.
bartekd16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartekd16
Znajdź inne posty napisane przez bartekd16