|
Tracimy punkty w bardzo kiepskim stylu. A szkoda bo można było odjechać czołówce na kolejne 3 punkty. Taka szansa może się nie powtórzyć, bo do tej pory graliśmy z bardzo przeciętnymi drużynami, a przed nami coraz lepsze zespoły.
Co do dzisiejszego meczu to rzuciło mi sie w oczy brak zaangażowania w gre, zwłaszcza w ostatnich minutach. Zamiast zapier..ć aby zdążyć strzelić bramkę na 3:2 to część kopaczy truchta, a zawodnik przy piłce rozkłada ręce bo nie ma do kogo zagrać.
Pytam się, co z tego, że trener mówi co wywiad, że Wisła to lepszy zespół skoro tego nie potwierdzamy. Gdybyśmy grali z takim zaangażowaniem jak nasz dzisiejszy przeciwnik to 3 punkty pojechałyby do Krakowa.
Do następnego meczu.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
|